کد خبر: 151923 - تاریخ: چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش در رشت:

ایران اسلامی دست دشمنان را از بازو قطع می کند/ روحیه عاشورایی شهید حججی همه را شرمنده کرد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه شهدای مدافع حرم امام ندیده اند اما سینه دشمن را می شکافند، بیان کرد: ایران اسلامی دست دشمنان را از بازو قطع می کند و جمهوری اسلامی ثابت کرده که اگر سربازان آمریکایی دستگیر هم شوند از آنها پذیرایی می کنند.

به گزازش خوبان،  امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در یازدهمین یادواره 114 شهید عاشورایی اطلاعات و عملیات استان گیلان اظهار کرد: همه افتخار می کنند که جزئی از خانواده های شهدا باشند و همه به گونه ای بدهکار شهدا و خانواده های آنها هستند.

وی با اشاره به پراکندگی شهدای اطلاعات و عملیات در گیلان، افزود: بسیار حائز اهمیت است که رزمندگان دفاع مقدس گیلان با اینکه گیلان استان مرزی است خود را به استان های درگیر جنگ رسانده و هم رکاب با سایر رزمندگان دفاع می کردند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان یانکه رزمندگان اطلاعات همچون اعضای یک خانواده یک وظیفه ای را بر دوش می کشیدند، گفت: یک رزمنده اطلاعاتی دفاع مقدس همچون چراغ قوه ای می ماند که هم در قبل از رزم و هم حیمن و هم در پس از آن حضور دارد.

اسماعیلی با بیان اینکه یک اطلاعاتی می داند که باید در هر عملیاتی هزینه بدهد، خاطرنشان کرد: اطلاعاتی یعنی رساندن ندانسته ها به آنهایی که منتظر هستند تا اطلاعاتی را به دست بیاورند.

وی با اشاره به اینکه برادران سپاه همچون برادر در کنار ارتش هستند، بیان کرد: سپاه و ارتش تنها با هم یک مشکل دارند و آن هم سبقت گرفتن گوی شهادت و نابودی استکبار جهانی است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با اذعان به اینکه ارتش و سپاه یک تفکر هستند که در جهتی یکسان و همسو در حرکت هستند، افزود: سپاه و بسیج و ارتش شمشیری دارند که تمام توان خود را به کار گرفته اند تا جواب یاوه گویی های دشمنان را بدهند.

اسماعیلی با بیان اینکه حضور در این مراسم صرفا گزارش دهی است، گفت: باید مرور و بررسی کرد که چرا دشمنان انقلاب اسلامی را دشمن استکباری می دانیم.

وی با بیان اینکه کسی که منافع خود را بر منافع ما ترجیح می دهد دوست ما نیست، گفت: کسی که منافع خود را نسبت به ما ترجیح دهد و بمب اتم را در کشور خود علیه کشور ها و زندگی ما را تحمیل کند دشمن است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با تاکید بر اینکه کسی میهمان بیاید و میزبان بماند دشمن است، بیان کرد: تاکنون یک مسئول سرخ پوست در آمریکا نمی بینید و میهمان آمدند و میزبان شده اند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام به صدام دست دادند و با دشمن دوست شدند و به ناموسشان تهدید کردند، گفت: دشمن میهمان می آید میزبان می آید و از ابزار های کبر و غرور در این مسیر استفاده می کند.

وی با اشاره به فرمایش امام خمینی مبنی بر شیطان بودن آمریکا و مستکبر بود در دنیا، گفت: آمریکا مستکبر عالم است و هم پیمانان با آنها نیز از همچنان آنها هستند و دست دادن با آنها جایز نیست.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه شهدای مدافع حرم امام ندیده اند اما سینه دشمن را می شکافند، بیان کرد: ایران اسلامی دست دشمنان را از بازو قطع می کند و جمهوری اسلامی ثابت کرده که اگر سربازان آمریکایی دستگیر هم شوند از آنها پذیرایی می کنند.

اسماعیلی با بیان اینکه دشمنان شهید حججی را توسط چند سگ داعشی دستگیر کردند اما روحیه عاشورایی شهید حججی همه را شرمنده کرد، گفت: ما از جبهه مقاومت می کنیم و قرار نیست هر جا که دفاع مردیم بر اندازه خاک کشورمان افزوده شود.

وی با بیان اینکه آمریکا در افریفای جنوبی حمله ور شد و با استثمار جنگل آمازون را در تسخیر خود درآورد، گفت: آمریکا در ابتدا پایگاه نظامی می زند و سپس ائتلاف سیاسی می کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان یانکه آمریکا تنها به نظامیان خود اعتناد دار، گفت: برخی از شیوخ عربی از اینکه با دشمن دست دادند  و سلاح فروخته اند خوشحالند اما نمی دانند به خوشان چه خیانتی کرده اند.

اسماعیلی با بیان اینکه آمریکا جنایتکار است، گفت: امام در جماران تحلیلی داشته است که آمریکا شیطان بزرگ است و هر جه منافعش باشد ابتدا پتیگاه نشامی می زند و سپ ائلاف را به راه خواهد اندات.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه آمریکا پس از ایجاد پایگاه نظامی و ائتلاف سیاسی وارد جنگ فرهنگی می شود، گفت: بسیاری از دست پرورده های آمریکایی اکنون به جنگ فرهنگی در کشور ها با ذخایر راوان ورود می کنند و چشمشان به داشته های ملت ها است.

اسماعیلی با بیان اینکه باید برای ملت و مردم بود و سیاست را همچون دیانت خود اجرا کنیم گفت: نمی توان با استکباری که سیاستش همراه با ظلم است هم پیان بود.

وی با بیان اینکه آمریکا منافع خود را بر زندگی همه ملت ها ترجیح می دهد، گفت: ما قدمت 2500 ساله داریم و سازش ما با آمریکایی که میهمان آمده و میزبان مانده امکان پذیر نیست.

 فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان یانکه نظامیان ما به دنیال حذف ظلم در جهان هستند، گفت: پدافند هماپیمایی ایران هواپیمای شما را رصد کرد و تسلیحات و امکانات نظامی را برای کشور هایی که ظلم می کند فراهم می کردمد.

اسماعیلی با بیان اینکه ارتش نیروی دریایی اجازه جسارت و تجاوز به هیچ احدی نمی دهد، گفت: تنها کسی که می تواند مانع از فرستادن حتی دزدان دریایی به جهنم می شود نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی های زمین و ارتش و سپاه اجازه تعدی به دشمن را نمی دهند، گفت: نیروی هوای هوا فضا ارتش و سپا می تواند آنچنان به شما آسیب برسانند که نفهمید از کجا خورده اید.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) نیروی های مردمی بلایی سر شما می آورد که حتی فرصت گریه کردن سربازان آمریکای را نیز نداشته باشند، گفت: تفاوت جمهوری اسلامی ایران با یک نظام خونریز همچون آمریکا روحیه سلحشوری ملت ایران است.

اسماعیلی با بیان اینکه هر کسی که به آمریکا متصل شود به همه ی ملت ایران عرض می کنم که هر چه آمریکا به حمله بیشتر فکر کند به نابودی نزدیک تر است.

وی با بیان اینکه ایدئولوژی آمریکا جنگ است و در هر لحظه که ایران را زدند آنها را رها نخواهیم کرد، گفت: به فرموده مقام معظم ربری دوران بزن درو تما شده و بعنوان سربازی در این کشور آغاز گر جنگ ممکن است آمریکا باشد اما پایان دهنده به جنکچگ ایران نخواهد بود و دست اسلام و موشک های سپاه و ارتش کلکسیونی از گ.رستان برای شما ایجاد می کند مه در عمر خود ندیده باشد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با تاید بر اینکه هر چه بیستر شیطنت کنید اقدام ایران سنگین تر خاهد بود، گفت توان دفاعی ایران با دوراتن جنگ قابل مقایسه نیست و ایران گلستانی از نیروهای سلحشور در دنیا است.

اسماعیلی با بیان اینکه آمریکا بدهکار ترین دولت دنیا است، گفت: آمریکا به دلیل اینکه پایگاه نظانی ایجاد کند به دنیا بدهکار است و اما ما سربازان ایران ترس ؟امریکتا را در ن=دنیا لمس کرده ایم و به وزدی نابودی استکبار رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه همسران شهدا پس از یک سال از شهادت همسرشان برای دشمنان رجز می خوانند، گفت: همه دشمنانی بداند که ما نقاط ضعف آمریکا و هر شبه قولی را می شناسیم و و از توانمندی های یکدیگر باخبریم و چک شما را با سیلی پاسخ نخواهیم دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه تاریخ 250 ساله آمریکا را نابود خوهیم کرد، گفت: در صف اول جبهه مقاومت خانواده های شهدا و فدائیان رهبری هستاند انا در صف دشمن سربازانی هساند که پول گرفته اند و در رکابشان می جنگند

اسماعیلی با بیان اینکه منتظر فرمان رهبر هستیم، گفت: منظریم تا رهبر اجاره دهد و ان وقت اجازه نخواهیم داد تا هاپیا های آنها رد رکشور های  همسایه پرواز کنند و باید در آب های خوکی خود به سر ببرند.

وی با بیان اینکه آسمان ایران پاک ترین آسمان دنیا است، گفت: ما به حرف هیچ کسی گوش نمی دهیم و به سی دست می دهیم و لبخت=ند می زنیم که برای ارزش های ما ارزش قائل باشد و حدود دینی، مرزی، اعتقادی احترام بگذارئگ

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) بابیان اینکه تصور اینکه ترامپ باعث شد تا همبستگی ایران بیشتر شود اشتباه است، گفت: همبستگی ایران تنها با وجود رهبری زیاد می وشد و ترامپ حتی یک خط از برجام نمی داند.

اسماعیل با بیان اینکه رسانه ها نباید غیر از راست بگویند و بلکه دروغ هم نباید بگویند، گفت: نباید رسانه ها به گونه ای عمل کنند که جنگ روانی دشمنان در جامعه اشاعه پیدا مکند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا و اسرائیل غلط می کند که به ا حمله کتد، گفت: ممکن است در سیاست هر اظهار و نظری بشود اما جنگ مربوط به بچه های جنگ و رهبر و فرمانده کل قوا است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با تشکر از ابزار موضع مطلوب رئیس جمهور ملت، گفت: نباید در رسانه ها به گونه ای عنوان شود که بعد روانی به دشمن اطلاعات بدهیم چون اطلاعاتی ها دانش و اطلاهات را در گرو کسانی قرار می دهند که به درد جامعه بخورد.

اسماعیلی با بیان اینکه 3700 نقطه پدافند هوایی در ایران مستقر کرده این، گفت با پتانسیل مردم، ارتش و سپاه هوایی امن در ایران ایجاد کرده ایم و این نتیجه تعامل بپیک دیگر  همبستگی ملت است و روز به روز توان دفاعی ایرا افزایش پیدا می کند.

وی با بیاتن ایکه 1.5 میلیون هواپیما را پدافند هاپیمایی را پایش کرده ،گفت: 60 ملیون مسافر در ایران با امنیت عبور کرده اند و این مصداقی بارز از از حقوق بشر ایران است.

 فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)  تا وقتی مردم هستند و خوی استکباری آمریکا باشد مرکگ بر آمریکا باقی می مان، کفت: اگر ایران همی کار های خود را انجام داده طرفیت برجام هم باید متعهد باتشدند و ما نیز به عنوان یک سرباز اگر آقا اجازه بدهد کار حساب شده را اجرایی خواهد کرد.
اسماعیلی با بیان اینکه اکر سربازی هم در بعد نظامی، سیاسی و اقتصادی صحبت می مند یعتنی مدافع اسلام و انقلاب است، گفام باید با پیروی محض از رهبری ریشه استکبار را بکنیم و باید از شهدایی که یاد گرفتن تا بدون سوال کردن به میدان نبرد بروند تاسی و الگو برداری کنیم.

 

انتهای پیام/258


مطالب مرتبط:
نظرات بینندگان

نظری ثبت نشده است

  ارسال دیدگاه

  توجه نمایید
 • در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
 • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
 • «خوبان خبر» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
 • خوبان خبر از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
 • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 • تنها خالی نماندن متن دیدگاه الزامی است.
 • telegram khoobankhabar

  telegram khoobankhabar

  سینما شش بعدی خمام

  adv

  ads