کد خبر: 13478 - تاریخ: دوشنبه، 3 دسامبر 2012 - 11:42

آدم خواري عاقبت اعتياد به شيشه!

خوبان خبر: بنابر مشاهدات پزشكان اورژانس ،لبها و گوشتهاي اطراف زانو، پشت باسن و كتف هاي جوان معتاد احتمالا توسط چيزي يا كسي خورده شده بود !

به گزارش خوبان به نقل از مریان خبر: در مورخه 8-9-1391 بنابر اخبار رسيده از اورژانس بيمارستان نوراني شهرستان تالش ، به دليل كنده شدن و خونريزي شديد قسمتهايي از بدن يك پسر جوان از پذيرش وي خودداري شده است،لذا با عزيمت خبرنگار ما به محل و بررسي وضعيت ظاهري قرباني با خبر گشتيم اين فرد به نام سهيل. ب 18 ساله معتاد و ساكن يكي از روستاهاي حومه شهر تالش مي باشد كه به نظر مي رسد برخي از قسمتهاي گوشتي وي خورده شده است؛

از آقاي مهدي متين (مسئول كاهش آسيب بهزيستي شهرستان )علت ماجرا را پرسيديم كه توضيحات تكميلي بر اساس اظهارات ايشان مي باشد:

س. ب فرزند ابراهيم اهل و ساكن روستاي حيان تالش مي باشد. كه مادر وي پس از فوت پدرش چندين بار با افراد مختلف ازدواج موقت نموده است و دائم با فروشندگان مواد مخدر در ارتباط بوده است؛ به جهت ارتباطات مادر وي با افراد معتاد و توزيع كننده گان مواد مخدر فرزندش نيز به تدريج معتاد به شيشه شده است به همين سبب مادرش به جهت ناتواني در نگهداري فرزند ، وي را به يك معتادي خطرناكتر به نام امير .م ساكن روستاي تره تالش مي سپارد تا با او زندگي كند . لازم بذكر است اين معتاد خطرناك كه به تنهايي در يك منزل زندگي مي كرد و اعتياد شديد به شيشه داشت متأسفانه در طي سه ماهه اخير كه با قرباني مورد نظر (سهيل . م ) زندگي كرده و بارها اين پسر جوان را مورد آزارهاي مختلف جسمي و رواني قرار داده است.

چنانچه در اين حادثه نيز بنابر مشاهدات پزشكان اورژانس ،لبها و گوشتهاي اطراف زانو، پشت باسن و كتف هاي سهيل احتمالا توسط چيزي يا كسي خورده شده بود ! چون علت تشخيص و نحوه صدمات برعهده پزشكي قانوني مي باشد ما از اعلام نظر قاطع در باره آن معذوريم.

بنا بر خبرهاي رسيده از نزديكان قرباني ، صبح روز شنبه با خبر شديم جوان يادشده بعد از دو روز به دليل خونريزي و شدت جراحات وارده در يكي از بيمارستانهاي رشت فوت نموده و تشخيص پزشكي رشت گويا خود زني بعد از مصرف مواد مخدر را عامل جراحتهاي وارده اعلام نموده است.

متهم امير .م نيز فعلا در اردوگاه معتادين به سر مي برد و پس از پيدا كردن حالت عادي بايد به دليل اتهام به قتل پاسخگوي مقامات قضايي باشد.

لازم به توضيح است كه طبق گزارش رضوان خبر، كه قبل از فوت س.ب و در بيمارستان شهيد نورايي با خواهر ايشان گفتگويي را انجام داده، ايشان به نيابت از برادر صحبت مي كرد و آقاي س.ب هم با اشاره سر ، مطالب خواهر خود را تأييد مي نمود،اظهار داشت:

بعد از فوت پدر در سال 85 كه جانباز جنگ تحميلي بود بخشي از اموال وي بين وراث تقسيم مي شود كه در اين بين بخشي از يك خانه و مقداري زمين به س.ب به ارث مي رسد. بعد از مدتي متوجه ناپديد شدن س.ب شديم كه حال آن را از مادرمان كه با ايشان زندگي مي كرد جويا شديم كه ايشان گاهي ابراز بي اطلاعي مي كرد و در برخي ديگر از موارد هم مي گفت كه مي داند كه وي در كجا به سر مي برد.اما متأسفانه بعد از مدتي ،وقتي با مادرمان به كلانتري محل مراجعه كرديم تا ناپديد شدن س.ب را به پليس اطلاع دهيم وي حين اظهارات خود، مطالب را كه گويي از دهانش پريده باشد، گفت: من به اين افراد شبي 250 هزار تومان مي دادم تا وي را نگه دارند.طبق اين اظهاراتي كه خواهرش مطرح نمود و آقاي س.ب هم تأييد مي كرد قصد اين افراد از آدم ربايي، تحت فشار قرار دادن س.ب به انتقال اموال به ارث رسيده بود و اگر تحت فشار،قبول نكرد با ايشان كاري كنند كه ديوانه شود و يا ايشان را تبديل به يك معتاد شديد و كسي كه توانايي داشتن اين اموال را ندارد جلوه دهند.به علت دلخراش بودن بعضي از صحبتها و اظهارات ايشان از بيان ديگر موارد و اينكه بعد از ربودن چه بر سر ايشان آمد معذوريم اما به هر حال فردي كه وي را پيدا كرده بود بيان داشت: من با اين خانواده هيچ نسبتي نداشتم و ايشان را در يك خانه متروكه و قديمي دوطبقه در نزديكي خيابان اصلي در يكي از مناطق بخش حويق كه محل تجمع معتادين مي باشد يافتم و ايشان را به اينجا(بيمارستان شهيد نورائي) به جهت انساندوستي و كمك، آوردم.

انتهای پیام/س

نظرات بینندگان

انتشار یافته:۳

 1. نام شما...
   | 2012/12/12 - 01:15
  پاسخ

  سلام به همه کسایی که مطاب بالا رو خوندن،زیاد به نوشته ها اعتماد نکنید هر کس از سر راه اومده نوشته اگه میشه یه اطلاعات درست و حسابی بزارید ممنون میشم.

  • خوبان
    | 2012/12/12 - 08:46
   پاسخ

   با سلام دوست عزیز. با توجه به اطلاعاتی که همکاران ما از شهرستان تالش در اختیار ما قرار داده اند، و هم چنین مشاهدات عینی برخی دوستان و اسناد و مدارک موجود، در وقوع این قضیه تردیدی وجود ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بیمارستان شهید نورانی تالش مراجعه فرمائید.

 2. تالش نیوز
   | 2013/06/15 - 19:18
  پاسخ
  0
  -1

  نتیجه انتخابات شورای شهر تالش

  طبق منابع و اخبار تأیید نشده ، اسامی منتخبین شوراهای اسلامی شهر تالش به شرح زیر می باشد:

  ۱-علیرضا یوسفی طولارودی با ۹۹۰۹ رای

  ۲-سهیل سلامی ریک دارای ۹۷۳۳ رأی

  ۳- رامین بابا پور شکردشت دارای ۸۰۲۰رأی

  ۴-احمد قلعه کفائی دارای ۷۱۶۹ رأی

  ۵-فیروزه اردویی ناوان دارای ۶۷۵۹ رأی

  ۶-طالب طالبی شکردشت دارای ۶۰۸۴ رأی

  ۷-علی وانوائی طولارود دارای ۵۴۸۳ رأی

  ۸-مدینه نیکاکری دارای ۵۰۱۶ رأی

  ۹- عبداله حسین پور دارای ۴۹۹۱ رأی

  ۱۰-رضا فلاح خوش خلق دارای ۴۶۹۸ رأی

  ۱۱-رحیم اله زادوردی طولی دارای ۴۴۲۲ رأی

  ۱۲-زینب شفقی پور طولارود دارای ۳۵۹۷ رأی

  ۱۳-فرشید شفقی دارای

  ۱۴-اسحق فنایی دارای

  ۱۵-ابراهیم دشتیاری ریک دارای

  ۱۶- علیرضا نظیری ریک دارای

  ۱۷-سعادت زینعلی میانکوه دارای

  ۱۸-بهزاد ملیحی دیز گاه دارای

  ۱۹-نور علی یوسفی طولارود دارای

  ۲۰-برزو باقری طولارود دارای

  ۲۱- رضا نظامی ریک دارای

  ۲۲-محسن همتی دیزگاه دارای

  ۲۳-شهروز پروائی دارای

  ۲۴-جعفر عباس زاده دارای

  ۲۵-حیات اله حق پور ناوان دارای

  ۲۶-جاوید محمدی ریک دارای

  ۲۷-رضوان شفقتی جولندان دارای

  ۲۸-سید حسین خلیل زاده دارای

  ۲۹-پیمان مهاجری جولندان دارای

  ۳۰- مهرداد مشتاقی طولارود پایین دارای

  ۳۱-حمداله ایثاری دارای

  ۳۲-کروب رضای دارسرایی دارای

  ۳۳-بابک علیزاده دارای

  ۳۴-حمید رضا قربانی طولارود دارای ۱۱۰۹ رأی

  ۳۵- فاطمه فتحی مقدم دارای ۱۱۰۶ رأی

  ۳۶-تقی پور محمدی خطبه سرا داری ۴۳۸ رأی

  ۳۷-علیرضا نجفی پور دارای ۲۹۴ رأی

  ارسال دیدگاه

  توجه نمایید
 • در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
 • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
 • «خوبان خبر» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
 • خوبان خبر از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
 • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 • تنها خالی نماندن متن دیدگاه الزامی است.
 • telegram khoobankhabar

  telegram khoobankhabar

  adv

  ads