کد خبر: 13478 - تاریخ: دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۲

آدم خواری عاقبت اعتیاد به شیشه!

خوبان خبر: بنابر مشاهدات پزشکان اورژانس ،لبها و گوشتهای اطراف زانو، پشت باسن و کتف های جوان معتاد احتمالا توسط چیزی یا کسی خورده شده بود !

به گزارش خوبان به نقل از مریان خبر: در مورخه ۸-۹-۱۳۹۱ بنابر اخبار رسیده از اورژانس بیمارستان نورانی شهرستان تالش ، به دلیل کنده شدن و خونریزی شدید قسمتهایی از بدن یک پسر جوان از پذیرش وی خودداری شده است،لذا با عزیمت خبرنگار ما به محل و بررسی وضعیت ظاهری قربانی با خبر گشتیم این فرد به نام سهیل. ب ۱۸ ساله معتاد و ساکن یکی از روستاهای حومه شهر تالش می باشد که به نظر می رسد برخی از قسمتهای گوشتی وی خورده شده است؛

از آقای مهدی متین (مسئول کاهش آسیب بهزیستی شهرستان )علت ماجرا را پرسیدیم که توضیحات تکمیلی بر اساس اظهارات ایشان می باشد:

س. ب فرزند ابراهیم اهل و ساکن روستای حیان تالش می باشد. که مادر وی پس از فوت پدرش چندین بار با افراد مختلف ازدواج موقت نموده است و دائم با فروشندگان مواد مخدر در ارتباط بوده است؛ به جهت ارتباطات مادر وی با افراد معتاد و توزیع کننده گان مواد مخدر فرزندش نیز به تدریج معتاد به شیشه شده است به همین سبب مادرش به جهت ناتوانی در نگهداری فرزند ، وی را به یک معتادی خطرناکتر به نام امیر .م ساکن روستای تره تالش می سپارد تا با او زندگی کند . لازم بذکر است این معتاد خطرناک که به تنهایی در یک منزل زندگی می کرد و اعتیاد شدید به شیشه داشت متأسفانه در طی سه ماهه اخیر که با قربانی مورد نظر (سهیل . م ) زندگی کرده و بارها این پسر جوان را مورد آزارهای مختلف جسمی و روانی قرار داده است.

چنانچه در این حادثه نیز بنابر مشاهدات پزشکان اورژانس ،لبها و گوشتهای اطراف زانو، پشت باسن و کتف های سهیل احتمالا توسط چیزی یا کسی خورده شده بود ! چون علت تشخیص و نحوه صدمات برعهده پزشکی قانونی می باشد ما از اعلام نظر قاطع در باره آن معذوریم.

بنا بر خبرهای رسیده از نزدیکان قربانی ، صبح روز شنبه با خبر شدیم جوان یادشده بعد از دو روز به دلیل خونریزی و شدت جراحات وارده در یکی از بیمارستانهای رشت فوت نموده و تشخیص پزشکی رشت گویا خود زنی بعد از مصرف مواد مخدر را عامل جراحتهای وارده اعلام نموده است.

متهم امیر .م نیز فعلا در اردوگاه معتادین به سر می برد و پس از پیدا کردن حالت عادی باید به دلیل اتهام به قتل پاسخگوی مقامات قضایی باشد.

لازم به توضیح است که طبق گزارش رضوان خبر، که قبل از فوت س.ب و در بیمارستان شهید نورایی با خواهر ایشان گفتگویی را انجام داده، ایشان به نیابت از برادر صحبت می کرد و آقای س.ب هم با اشاره سر ، مطالب خواهر خود را تأیید می نمود،اظهار داشت:

بعد از فوت پدر در سال ۸۵ که جانباز جنگ تحمیلی بود بخشی از اموال وی بین وراث تقسیم می شود که در این بین بخشی از یک خانه و مقداری زمین به س.ب به ارث می رسد. بعد از مدتی متوجه ناپدید شدن س.ب شدیم که حال آن را از مادرمان که با ایشان زندگی می کرد جویا شدیم که ایشان گاهی ابراز بی اطلاعی می کرد و در برخی دیگر از موارد هم می گفت که می داند که وی در کجا به سر می برد.اما متأسفانه بعد از مدتی ،وقتی با مادرمان به کلانتری محل مراجعه کردیم تا ناپدید شدن س.ب را به پلیس اطلاع دهیم وی حین اظهارات خود، مطالب را که گویی از دهانش پریده باشد، گفت: من به این افراد شبی ۲۵۰ هزار تومان می دادم تا وی را نگه دارند.طبق این اظهاراتی که خواهرش مطرح نمود و آقای س.ب هم تأیید می کرد قصد این افراد از آدم ربایی، تحت فشار قرار دادن س.ب به انتقال اموال به ارث رسیده بود و اگر تحت فشار،قبول نکرد با ایشان کاری کنند که دیوانه شود و یا ایشان را تبدیل به یک معتاد شدید و کسی که توانایی داشتن این اموال را ندارد جلوه دهند.به علت دلخراش بودن بعضی از صحبتها و اظهارات ایشان از بیان دیگر موارد و اینکه بعد از ربودن چه بر سر ایشان آمد معذوریم اما به هر حال فردی که وی را پیدا کرده بود بیان داشت: من با این خانواده هیچ نسبتی نداشتم و ایشان را در یک خانه متروکه و قدیمی دوطبقه در نزدیکی خیابان اصلی در یکی از مناطق بخش حویق که محل تجمع معتادین می باشد یافتم و ایشان را به اینجا(بیمارستان شهید نورائی) به جهت انساندوستی و کمک، آوردم.

انتهای پیام/س

نظرات بینندگان

انتشار یافته:۳

 1. نام شما...
   | ۱۳۹۱/۰۹/۲۲ - ۰۱:۱۵
  پاسخ

  سلام به همه کسایی که مطاب بالا رو خوندن،زیاد به نوشته ها اعتماد نکنید هر کس از سر راه اومده نوشته اگه میشه یه اطلاعات درست و حسابی بزارید ممنون میشم.

  • خوبان
    | ۱۳۹۱/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۶
   پاسخ

   با سلام دوست عزیز. با توجه به اطلاعاتی که همکاران ما از شهرستان تالش در اختیار ما قرار داده اند، و هم چنین مشاهدات عینی برخی دوستان و اسناد و مدارک موجود، در وقوع این قضیه تردیدی وجود ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بیمارستان شهید نورانی تالش مراجعه فرمائید.

 2. تالش نیوز
   | ۱۳۹۲/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۸
  پاسخ
  0
  -1

  نتیجه انتخابات شورای شهر تالش

  طبق منابع و اخبار تأیید نشده ، اسامی منتخبین شوراهای اسلامی شهر تالش به شرح زیر می باشد:

  ۱-علیرضا یوسفی طولارودی با ۹۹۰۹ رای

  ۲-سهیل سلامی ریک دارای ۹۷۳۳ رأی

  ۳- رامین بابا پور شکردشت دارای ۸۰۲۰رأی

  ۴-احمد قلعه کفائی دارای ۷۱۶۹ رأی

  ۵-فیروزه اردویی ناوان دارای ۶۷۵۹ رأی

  ۶-طالب طالبی شکردشت دارای ۶۰۸۴ رأی

  ۷-علی وانوائی طولارود دارای ۵۴۸۳ رأی

  ۸-مدینه نیکاکری دارای ۵۰۱۶ رأی

  ۹- عبداله حسین پور دارای ۴۹۹۱ رأی

  ۱۰-رضا فلاح خوش خلق دارای ۴۶۹۸ رأی

  ۱۱-رحیم اله زادوردی طولی دارای ۴۴۲۲ رأی

  ۱۲-زینب شفقی پور طولارود دارای ۳۵۹۷ رأی

  ۱۳-فرشید شفقی دارای

  ۱۴-اسحق فنایی دارای

  ۱۵-ابراهیم دشتیاری ریک دارای

  ۱۶- علیرضا نظیری ریک دارای

  ۱۷-سعادت زینعلی میانکوه دارای

  ۱۸-بهزاد ملیحی دیز گاه دارای

  ۱۹-نور علی یوسفی طولارود دارای

  ۲۰-برزو باقری طولارود دارای

  ۲۱- رضا نظامی ریک دارای

  ۲۲-محسن همتی دیزگاه دارای

  ۲۳-شهروز پروائی دارای

  ۲۴-جعفر عباس زاده دارای

  ۲۵-حیات اله حق پور ناوان دارای

  ۲۶-جاوید محمدی ریک دارای

  ۲۷-رضوان شفقتی جولندان دارای

  ۲۸-سید حسین خلیل زاده دارای

  ۲۹-پیمان مهاجری جولندان دارای

  ۳۰- مهرداد مشتاقی طولارود پایین دارای

  ۳۱-حمداله ایثاری دارای

  ۳۲-کروب رضای دارسرایی دارای

  ۳۳-بابک علیزاده دارای

  ۳۴-حمید رضا قربانی طولارود دارای ۱۱۰۹ رأی

  ۳۵- فاطمه فتحی مقدم دارای ۱۱۰۶ رأی

  ۳۶-تقی پور محمدی خطبه سرا داری ۴۳۸ رأی

  ۳۷-علیرضا نجفی پور دارای ۲۹۴ رأی

  ارسال دیدگاه

  توجه نمایید
 • در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
 • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
 • «خوبان خبر» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
 • خوبان خبر از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
 • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 • تنها خالی نماندن متن دیدگاه الزامی است.
 • telegram khoobankhabar

  telegram khoobankhabar

  سینما شش بعدی خمام

  ads

  adv
  ads
  ads

  ads